Avontuurlijk overnachten in een boomhut
Het boomhutten-hotel Boomkamp ligt in het Lakebos in het West-Vlaamse Oostkamp. Je kan er origineel overnachten in leuke boomhutten. De zwevende boomhutten staan garant voor een avontuurlijke overnachting midden in het bos. Ideaal voor een rustgevende kampeervakantie!
Via een trap bereik je de glamping accommodatie. Er bevindt zich een bed voor twee personen en de nodige ruimte om spullen te plaatsen. Door het grote raam krijg je echt het gevoel dat je midden in de natuur verblijft. Wie wil er ’s morgens nu niet wakker worden met zo’n uitzicht?
De boomhutten beschikken over een klein terras van waar je een prachtig zicht hebt op de omgeving. In het nabijgelegen gemeenschappelijke sanitaire gebouw kan je gebruik maken van douches en toiletten. Niet helemaal back-to-basics dus maar comfortabel kamperen. Het ontbijt wordt geserveerd in een ontbijtbox.
Wat te doen in Oostkamp en omgeving
Een daguitstap naar Brugge behoort uiteraard tot de mogelijkheden. Klauter uit je boomhut en op amper zeven kilometer sta je al in hartje Brugge! Slenteren door de gezellige straatjes langs prachtige historische gebouwen, een rondvaart op de Brugse kanalen of culinair genieten in het Frietmuseum, Choco-Story of het Brugs Biermuseum? In Brugge kan het allemaal!
Een bezoek aan het pittoreske Damme mag zeker ook niet ontbreken tijdens je verblijf in Boomkamp. Een wandeling door het historische centrum is echt een aanrader. Damme staat ook bekend als boekendorp door zijn talrijke boekenwinkels en boekenmarkten.
Beschikbaarheid en prijzenNiet helemaal gevonden wat je zocht? Hier vind je nog andere originele overnachtingen die je kunnen interesseren:
– Originele boomhutovernachtingen
– Speciale glamping overnachtingsmogelijkheden
– Origineel logeren in de hoogte
– Bijzondere verblijfplaatsen in de natuur
– Unieke accommodaties speciaal voor kinderen
– Originele romantische overnachtingen